(+48) 602 764 429 kontakt@prosoft24.pl PRONET na Facebooku Pomoc Techniczna
 

O nas

PRONET partner godny zaufania. Przeczytaj a dowiesz się dlaczego

PRONET - Twój lokalny operator internetowy

PRONET jest integralną częścią firmy PROSOFT. Od 2004 roku firma PROSOFT zajmuje się świadczeniem usług jako ISP - w zakresie dostępu do Internetu drogą radiową.  Staramy się dostarczać usługi dostępu do Internetu drogą radiową dla odbiorcy detalicznego jak również dedykowane usługi dostępu do Internetu dla firm.

Nasza firma ciągle rozwija infrastrukturę sieci inwestując w nowe technologie, podnosząc tym samym jakość świadczonych usług.

Z powodzeniem konkurujemy na rynku usług dostępu do Internetu z firmami segmentu Telekomunikacyjnego, ze względu na dopasowanie oferty do wymagań rynku oraz konkurencyjność cen.

PROSOFT - Innowacyjne rozwiązania informatyczne

Firma PROSOFT została założona w 2001 roku i od początku posiada status Autoryzowanego Partnera COMARCH, dlatego też podstawę oferty stanowi sprzedaż i wdrożenia oprogramowania produkcji COMARCH S.A.

Wyjątkowość oferty podkreśla  fakt iż tworzymy dodatkowe oprogramowanie , raporty i  moduły do systemów Comarch Klasyka jak również Comarch Optima , zapewniając klientowi tym samym pełny zakres usług.

Oferta jest skierowana przede wszystkim do klientów małych i średnich przedsiębiorstw bez względu na branże oraz zakres działania.

Naszym podstawowym celem jest zapewnienie Klientowi dedykowanej obsługi na zasadzie kontraktu serwisowego co daje klientowi komfortową sytuację w zakresie oprogramowaia oraz sprzętu komputerowego jego firmy ,  pozwalając spokojnie realizować się we własnym biznesie.

Dzięki doświadczeniu i praktyce firma Prosoft zapewnia kompleksowe rozwiązania umożliwiające pełne wykorzystanie posiadanej infrastruktury teleinformatycznej co pozwala generować wymierne zyski dla firmy.

Oferujemy:

Informacje kontaktowe:

Tel. 13 42 021 79
Tel. kom. 602 764 429

Email. kontakt@prosoft24.pl

Dane Firmy:

FUH PROSOFT Łukasz Jurczyk
Operator internetowy PRONET

38-440 Iwonicz
Zadwór 197

Numer w rejestrze przedsiębiorców telekomunikacyjnych 7839

 

Internet oraz profesjonalne rozwiązania informatyczne.

Zadzwoń 602 764 429

©2023 PROSOFT. Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie). Projekt strony dev4.pl